إِنَّا مَكَّنَّا لَهُ فِي الْأَرْضِ وَآتَيْنَاهُ مِن كُلِّ شَيْءٍ سَبَبًا 84 الكهف

بررسی آراء و اندیشه های شهید بهشتی

1395/7/1

فراخوان ثبت نام نگاهی دوباره

بررسی آراء و اندیشه های شهید بهشتی

رهبر انقلاب : آقای بهشتی خیلی خیلی بزرگ بود و این مردم هنوزم که هنوز است، به نظر من آقای بهشتی را نشناخته‌اند. بهشتی در آینده شناخته خواهد شد....
​بهشتی 
مجاهدت بزرگی را، چه در عرصه سیاسی و اداری کشور و نظام انقلابی و چه بخصوص در عرصه قضایی آغاز کرد...
آیت‌الله بهشتی از نوادر زمان و شخصیتی جذاب، مدیر، مدبر و انقلابی محسوب می‌شد که زندگیش، برای انقلاب و کشور حقیقتاً مفید و مؤثر بود و شهادتش نیز مایه‌ی وحدت و انسجام جامعه و تقویت جریان انقلاب شد.

 

قابل توجه دانشجویان  و علاقه مندان به آثار شهید بهشتی

موسسه فرهنگی بانیان اندیشه پیشرو با همکاری بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی، در نظر دارد در راستای بازخوانی اندیشه های اقتصادی، اجتماعی، مدیریتی و سیاسی شهید آیت الله دکتر بهشتی اقدام به برگزاری کارگاه و نشست های آموزشی تحت عنوان نگاهی دوباره(توسعه انسانی بارویکرد دینی) نماید.

لذا بدینوسیله از دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به آثار و اندیشه های شهید بهشتی دعوت به عمل می آید در صورت علاقمندی جهت حضور در برنامه نگاهی دوباره  از طریق فرم زیر اقدام به ثبت نام نمایند.

همچنین دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از روزهای شنبه تاچهارشنبه از ساعت 9 الی 17 با شماره 55433101 تماس حاصل نمایند.  

مهلت ثبت نام :5 مهر لغایت 20 مهر 1395

زمان برگزاری: پنجشنبه و جمعه 29 و 30 مهر 1395

ظرفیت ثبت نام : ظرفیت محدود ( 30 نفر )

هزینه و نحوه  ثبت نام : واریز مبلغ 500000ریال (معادل پنجاه هزارتومان)به شماره حساب 100801971085 بانک شهر به نام موسسه فرهنگی بانیان اندیشه پیشرو و تکمیل فرم ثبت نام
توجه: با توجه به ظرفیت محدود کارگاه اولویت حضور در برنامه  با دانشجویانی است که زودنر نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه کارگاه اقدام نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
تعداد دیدگاه ها0