إِنَّا مَكَّنَّا لَهُ فِي الْأَرْضِ وَآتَيْنَاهُ مِن كُلِّ شَيْءٍ سَبَبًا 84 الكهف

دانشگاه تهران، بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی و اندیشگاه مدیریت جهادی برگزار می‌کنند

1393/11/24

همایش بررسی اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی در حوزه «مدیریت»

دانشگاه تهران، بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی و اندیشگاه مدیریت جهادی برگزار می‌کنند

همایش بررسی آرا ء و اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی در حوزه «مدیریت» به همت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی و اندیشگاه مدیریت جهادی (سبب) روز دوشنبه ۲۷ بهمن‌ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

همزمان با آغاز سی و هفتمین سال انقلاب اسلامی ایران، سمینار بررسی آرا ء و اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی در حوزه «مدیریت» در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود. در این همایش که با هدف بررسی آراء و اندیشه‌ها و عملکرد شهید بهشتی با رویکرد تاریخی، برگزار می‌شود، دکتر محمدرضا بهشتی فرزند شهید بهشتی و عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران، دکتر مجتبی امیری عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران، دکتر فرشاد مؤمنی اقتصاددان، دکتر علی‌اصغر پورعزت عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران و حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مقدم معاون موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی سخنرانی می‌کنند. «آشنایی با اندیشه‌های محوری و ویژگی‌های شخصیتی شهید بهشتی و نقش او به عنوان یکی از ارکان تأثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار و استمرار آن»، «تبیین بخشی از واقعیت‌های تاریخی انقلاب اسلامی با تأکید بر آراء و اندیشه‌ها و نقش شخصیت‌های مؤثر در این عرصه»، «شناخت تحریف‌های به‌عمل‌آمده در رابطه با شخصیت‌ها و ارکان اثرگذار در پیروزی و استقرار نظام اسلامی» از جمله محورهای برگزاری این همایش است. همچنین «آشنایی با نقش شهید بهشتی در تدوین قوانین و تثبیت نهادهای قانونی و قانون‌گذاری در کشور»، «آشنایی با نقش شهید بهشتی در مدیریت نهادهای قانون‌گذاری، قضایی و اجرایی کشور» و «آشنایی با شیوه‌های مدیریت شهید بهشتی در سطوح فردی، خانوادگی، سازمانی و اجتماعی» از دیگر اهداف و محورهای برگزاری همایش شهید بهشتی عنوان شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همایش بررسی آرا ء و اندیشه‌های شهید دکتر بهشتی در حوزه «مدیریت» با همکاری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی ، اندیشگاه مدیریت جهادی دوشنبه ۲۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۴ الی ۱۷ در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
تعداد دیدگاه ها0